Banka Hesap Numaralarımız

444 68 46

ziyaretci@arisanlastik.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   08:30 - 18:00

BLOG
Anasayfa Blog Arısan'dan Nasıl Ürün Alabilirim

Arısan'dan Nasıl Ürün Alabilirim

18 Aralık 2018

Merhabalar, Arısan'ın Online Alışveriş Sitesine Hoşgeldiniz. İnternet sitemiz üzerinden nasıl alışveriş yapabileceğinizi ürünlerinizi nasıl alabileceğinizi anlatmayı hedeflemekteyiz.

Merhabalar,

 

Arısan'ın online alışveriş sitesine hoşgeldiniz, bu makalemizde sizlere web sitemiz üzerinden nasıl ürününüzü sipariş verebileceğinizi kargo süreçlerini ve diğer hususlarda bilgiler aktarmayı hedeflemekteyiz.

 

Öncellikle sizlere bazı hususlarda bilgilendirmek istiyoruz lütfen bu bağlantılardan sözleşmelerimizi ve diğer hususları inceleyiniz. İptal ve İade Koşulları | Satış Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası bu linklere tıklayarak iptal ve iade hususlarında ki şartlarımız ve satış sözleşmemizi incelemenizi önemle rica ediyoruz.

 

Arısan'ın yeni online alışveriş sitesi üzerinden sipariş vermek ve ödeme yapmak çok kolay,  herhangi bir üyelik açmanıza gerek yoktur. Beğendiğiniz bir ürünün içeriğine girerek teknik özellikleri, genel özellikleri v.b diğer alanlarını inceledikten sonra satın al butonu yardımı ile sipariş aşamasına geçebilirsiniz. Ardından almak istediğiniz miktarı ve varsa ek seçeneklerini belirleyerek sipariş alanınızı tamamlayabilir ve ödeme alanına yönlendirilirsiniz. Bu alanda ise lütfen bireysel / kurumsal bilgilerinizi doğru girmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde siparişiniz iptal olur ve ödemeniz belirtilen iade koşulları çerçevesinde hesabınıza iadesi yapılır. Gerekli tüm bilgileri doldurduktan sonra ise ödeme yapmak istediğiniz seçeneği seçerek ödemelerinizi 128 bit güvenlik kalkanı altında kolayca yapabilirsiniz.

 

Ürününüzü başarı ile siparişini verdikten sonra siparişiniz sistemimize düşer ve ilgili yetkili siparişinizi ve ödemenizi kontrol eder ardından sizler ile iletişime geçerek siparişi doğrular ve ürünü hazırlayarak kargoya teslim eder. Kargo takip bilgilerinizi sisteme girerek telefonunuza sms olarak bilgilendirme sms'i ulaşır ve ürününüzü teslim alana kadar sipariş kayıtınız aktif olarak takibi yapılmaktadır.

 

Ürünlerinizde bir sorun veya hatalı bir işlem olduğunda ise lütfen bizlere "bt@arisanlastik.com.tr" veya "444 68 46" numaralı telefonumuzdan ulaşarak bilgi-teknolojileri departmanına bağlanarak sorununuzu veya şikayetinizi dile getirmenizi önemle rica ediyoruz.Bu yazı 326 kere okundu.

DİĞER YAZILAR

Web Sitemiz Yayında

18 Aralık 2018

Bizi Arayın 444 68 46

Bizi Arayın 444 68 46

Organize Sanayi Bölgesi Sakarya Cd. No:8 Kutlukent SAMSUN/TÜRKİYE
444 68 46
+90( 362 ) 266 57 07
ziyaretci@arisanlastik.com

Arısan Yönetim Sistemleri

A.Y.S

E-BÜLTEN ABONELİĞİ